Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Kaivinkoneenkuljettaja / Kaivurikuski, Kovar Oy

Contratación de operador de excavadora/operadora de excavadora en Finlandia

Kaivinkoneenkuljettaja / Kaivurikuski, Kovar Oy

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme maanrakennustyöntekijää, joka hallitsee maanrakennuskoneiden käytön ja noudattaa turvallisuusmääräyksiä. Työtehtäviisi kuuluu kaivuutyöt, maansiirtotyöt, täyttötyöt ja muut maanrakennustyöt. Arvostamme kokemusta erilaisten maansiirtokoneiden käytöstä ja kykyä itsenäiseen työskentelyyn.

Tehtävät:

1. Maanrakennuskoneiden käyttö ja ylläpito.

2. Kaivuutyöt, täyttötyöt ja muut maanrakennustyöt.

3. Turvallisuusmääräysten noudattaminen työmaalla.

4. Yhteistyö tiimin kanssa projektien sujuvassa etenemisessä.

Tarkempi työnkuva muokkautuu omien vahvuuksiesi mukaan, joten kerrothan osaamisestasi mahdollisimman monipuolisesti jo hakemuksessasi.

Toivomme hakijalta:

1. Aikaisempi kokemus maanrakennustöistä ja maanrakennuskoneiden käytöstä.

2. Kyky työskennellä itsenäisesti ja tiimityössä.

3. Hyvä fyysinen kunto ja valmius fyysisesti vaativaan työhön.

4. Turvallisuusajattelu ja kyky noudattaa turvallisuusmääräyksiä.

5. Voimassa oleva työturvallisuuskortti.

6. Mieluten suomen kielen taitoa, mutta englannillakin pärjää.

Palkkaus muodostuu kokemuksen sekä aina vähintään työehtosopimuksen mukaisesti.

Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana, joten täytäthän hakemuksesi pikaisesti!

Número de puestos: 1.

Empleador: Kovar Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:fbedb71e-e51e-461e-8e37-ae14b02ac48b.

Ver las 113 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.