Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros electricistas > Energetičar, M/ž

ENERGETIČAR, M/Ž. Croacia

Demanda en Croacia de Ingenieros electricistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electrical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Prilika za posao u Studencu u Lipiku!

Vjerujemo, danas nas nije potrebno posebno predstavljati. Studenac i Radenska zajedno, postali smo jedan od najvećih proizvođača mineralnih voda u jadranskoj regiji. Glavni su nam proizvodi svjetski poznata mineralna voda Studenac i Radenska Classic u premium kategoriji, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Studene, Nare, Inke i Pepsije.

Kako bismo i dalje uspješno ostvarivali zajedničke ciljeve, zapošljavamo motivirane i stručne kandidate koji su spremni na rad u izazovnom i dinamičnom okruženju. Ako ste odgovorni, organizirani, otvoreni za nova radna iskustva i imate iskustva na poslovima energetike, komunikativni i spremni za rad u vremenu, onda ste pravi kandidat za nas.

Ako jeste, javite nam se i prijavite se na naša slobodna radna mjesta.

Energetičar, m/ž

Ključni zadaci:

  • Vođenje, planiranje rada, organiziranje, usklađivanje i kontrola poslovanja organizacijskih jedinica/područja rada (plin, kotlovnica, kompresorska stanica 7-barska i 40-barska, rashladni uređaji, vodovod)
  • Rješavanje kadrovskih pitanja, evaluacija zaposlenih, davanje povratnih informacija zaposlenima o njihovom radu
  • Planiranje potrošnje električne energije i plina
  • Nabava opreme sukladno propisima i tehničkoj dokumentaciji
  • Izrada mjesečnih izvješća, izvještavanje nadležnih državnih tijela
  • Izvješćivanje nadređenih sukladno organigramu
  • Vođenje projekata ili sudjelovanje u provedbi projekata, odnosno koordiniranje
  • Obavljanje drugih poslova i zadataka po uputama nadređenih u skladu s kompetencijama i osposobljenosti djelatnika
  • Odgovornost za rezultate rada, kvalitetu, stručnost, ekonomičnost, zakonitost i pravovremenost prilikom obavljanja posla

Što očekujemo:

  • VI.; VŠS, prvostupnik, strojarskog ili elektrotehničkog usmjerenja s najmanje dvije godine radnog iskustva
  • V., SSS srednja škola tehničkog strojarskog ili elektrotehničkog usmjerenja s najmanje dvije godine radnog iskustva
  • Stručna znanja u području energetike u Republici Hrvatskoj
  • Znanja posebnih propisa s područja energetike
  • Znanje stranog jezika ENGLESKI
  • Napredni rad sa MS Office paketima /cad
  • B kategorija
  • Motiviranost za rad
  • Pravovremenost i točnost
  • Preciznost

Mjesto obavljanja posla:

  • Rad u prostorijama Poslodavca
  • Rad na projektima
  • Povremeno rad na terenu na području Republike Hrvatske te u inozemstvu uputi poslodavcu

Nudimo:

  • dinamično, kreativno inovativno radno okruženje,
  • ugovor na određeno vrijeme od 1 godine sa 6 mjeseci probnog rada, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno
  • stimulativna primanja koja ovisi o rezultatima rada,
  • mogućnost obrazovanja, stjecanje novih znanja i osobnog razvoja
  • atraktivni paket dodatnih beneficija za naše zaposlenike (kvartalni bonus za postignuća, regres za godišnji odmor, ljetovanje, dodatne nagrade poslodavca u toku godine, nagrađivanje lojalnosti poslodavcu, besplatna konzumacija bezalkoholnih pića na poslu, kuhani dnevni obrok u našem restoranu)

Prijave s vašim kontakt podacima i opisom dosadašnjeg radnog iskustva primamo do 06.05.2024.

na: kadri.studenacradenska.com , pri čemu u naslovu elektroničke pošte navedite: »Energetičar«

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: STUDENAC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Matije Gupca 120

Zamolba: Matije Gupca 120, 34551 Lipik

Email: kadri.studenacradenska.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494582.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas ofertadas.