Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Conserjes > Domar/ka-ložač/ica (stručni Radnik/ica Na Tehničkom Održavanju)

Oferta de trabajo en Croacia de Conserjes

Domar/ka-ložač/ica (stručni Radnik/ica Na Tehničkom Održavanju)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Building and housekeeping supervisors › Building caretakers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) te članaka 6. i 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Bedenica, Osnovna škola Bedenica, Bedenica 111, 10 381 Bedenica, dana 22. travnja 2024. godine objavljuje:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

- domar/ložač (stručni radnik na tehničkom održavanju) – 1 izvršitelj/ica na nepuno, određeno radno vrijeme (20 sati tjedno)

Uvjeti:

  • opći u skladu sa Zakonom o radu (“NN” br. 93/14, 127/17, 98/19, 151/22 i 64/23),
  • posebni u skladu sa člancima 106. do 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (“NN” broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23)
  • posebni u skladu s Pravilnikom o radu Osnovne škole Bedenica:

- završena srednja škola tehničke struke III. ili IV. stupnja

- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada

- položen stručni ispit za rukovatelja centralnog grijanja u skladu s

Pravilnikom o poslovima upravljanja i rukovanja energetskim postrojenjima i uređajima

Uvjerenje o posebnoj zdravstvenoj sposobnosti pribavlja se prije sklapanja ugovora o radu u skladu s posebnim propisima te dokazuje uvjerenjima ovlaštenih zdravstvenih ustanova. Ako osoba nema položen stručni ispit za rukovatelja centralnog grijanja, može se zaposliti uz uvjet polaganja ispita.

Ugovor o radu sklapa se uz probni rok od mjesec dana.

Rok za podnošenje prijava je osam dana od dana objave natječaja.

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti:

  • vlastoručno potpisanu prijavu
  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rukovatelja centralnog grijanja
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata u RH ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja)
  • elektronički zapis o radnom stažu.

Navedene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu odabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike isprava na uvid.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu. Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (članak 103.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima, odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti procjeni, odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Bedenica. http://os-bedenica.skole.hr/dokumenti/pravilnik_o_na_inu_i_postupku_zapo_ljavanja_u_osnovnoj_koli_bedenica

U prijavi na natječaj kandidati su obvezni navesti adresu, odnosno e-mail adresu na koju će im biti dostavljena obavijest o datumu i vremenu procjene, odnosno testiranja.

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice škole http://os-bedenica.skole.hr/zaposlenje najkasnije u roku od osam dana od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim/om kandidatom/kinjom.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se osobno ili poštom na adresu škole: Osnovna škola Bedenica, Bedenica 111, 10 381 Bedenica s naznakom „za natječaj – domar/ložač“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA BEDENICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Bedenica 111, 10 381 Bedenica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2492544.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.