Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Médicos especialistas > Zdravnik Specialist Ppd 2 - Pediater, šifra Dm E018020 V Obsegu 0,5 Nosilca - M/ž

ZDRAVNIK SPECIALIST PPD 2 - PEDIATER, ŠIFRA DM E018020 V OBSEGU 0,5 NOSILCA - M/Ž

Oferta de empleo de Médicos especialistas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Zdravniki/zdravnice : Zdravniki specialisti/zdravnice specialistke

Descripción de la oferta de trabajo:

PEDIATER, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. do 31.12.2019, skrajšan delovni čas, 20, IZVAJANJE ZDRAVSTVENEGA VARSTVA V CENTRU ZA KREPITEV ZDRAVJA, VKLJUČEVANJE V IZVAJANJE PROGRAMOV ZA KREPITEV ZDRAVJA, IZVAJANJE DELAVNIC ZA KREPITEV ZDRAVJA, IZVAJANJE ZAČETNIH PROGRAMOV OBRAVNAVA DEBELOSTI, IZVAJANJE VZDRŽEVALNIH PROGRAMOV, OBRAVNAVA DEBELOSTI, IZVAJANJE PROGRAMOV ZA ZDRAV ŽIVLJENSKI SLOG, IZVAJANJE POGOVORNIH UR ZA KREPITEV ZDRAVJA, IZVAJANJE AKTIVNOSTI KREPITVE ZDRAVJA IN ZMANJŠEVANJA NEENAKOSTI V ZDRAVJU V LOKALNI SKUPNOSTI, VODENJE PREDPISANE DOKUMENTACIJE., VPIS V REGISTER ZDRAVNIKOV, LICENCA, dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: Zdravstveni dom Kočevje, Roška cesta 18 , 1330 KOČEVJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VESEL BOŽENA
Contact Phone: 01 893 90 03
Contact Email: bozena.veselzdkocevje.si

Identificador de la vacante:ND24173.

Ver las 898 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.