Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Médicos especialistas > Zdravnik Specialist Patologije, Ppd1 (e018019) - M/ž

ZDRAVNIK SPECIALIST PATOLOGIJE, PPD1 (E018019) - M/Ž

Empleo en Eslovenia de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Zdravniki/zdravnice : Zdravniki specialisti/zdravnice specialistke

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVNIKI SPECIALISTI (RAZEN SPLOŠNE MEDICINE), poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE:

PATOLOG:

-IZVAJA NALOGE ZDRAVNIKA SPECIALISTA PATOLOGA,NADZIRA DELO PRESEJALCEV IN PREGLEDA VSE PREPARATE, KI ODSTOPAJO OD NORMALNEGA IZVIDA,PONOVEN PREGLED BMV PRI PACIENTKAH, KJER BRIS ODSTOPA OD OCENE PREDHODNEGA BMV IZ ARHIVA TER VODENJE DODATNE EVIDENCE O PREGLEDIH,NADZOR NAD DELOM PRESEJALCEV, OPRAVLJA DRUGE NALOGE PO NALOGU DIREKTORJA ALI VODJE.  ODGOVORNOSTI:

-UVAJANJE IN IZVAJANJE PROCESA ZDRAVLJENJA IN DIAGNOSTIKE PO NAJVIŠJIH STANDARDIH IN ETIČNEM KODEKSU,

-UČENJE OSTALIH KOLEGOV,

-VAROVANJE PODATKOV,

-SKRB ZA IZVAJANJE VARNOSTNIH UKREPOV IN UPORABO ZAŠČITNIH SREDSTEV,

-KOORDINACIJA Z ZUNANJIMI IZVAJALCI,

-NUDENJE PODPORE IZVAJALCEM POLITIKE VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU.

, Kandidati morajo ob prijavi priložiti izjavo o izpolnjevanju pogojev razpisa za zasedbo delovnega mesta ter priložiti dokazila:

- da izpolnjujejo zahtevano stopnjo izobrazbe (kopija dokumenta o zaključku šolanja, opravljenem strokovnem izpitu in/ali pridobitvi poklicne kvalifikacije,

izpis delovne dobe, če jo kandidat ima,

- da je državljan Republike Slovenije oziroma ima priznano poklicno kvalifikacijo in priznano znanje slovenskega jezika ravni C1 Skupnega evropskega jezikovnega okvira.

Zaželeno je, da kandidat navede vse relevantne kompetence, ki jih ima., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: BOLNIŠNICA ZA GINEKOLOGIJO IN PORODNIŠTVO KRANJ, KIDRIČEVA CESTA 38 A, 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MARKIČ SILVANA
Contact Phone: 04 208 28 41
Contact Email: silvana.markicbgp-kranj.si

Identificador de la vacante:NU53059.

Ver las 719 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.