Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Zástupce Vedoucí/pokladní, Prodavači V Prodejnách

Zástupce vedoucí/pokladní, Prodavači v prodejnách

Contratación en República Checa de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti

- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny

- práce na pokladně

- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:

- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem

- vstřícné a příjemné vystupování

- loajalitu a časovou flexibilitu

Prodejní doba: Po - Pá 7.00 - 16.30 hod., So 7.30 - 11.00 hod. Stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email jednota-zabreh.cz" target="_blank" rel="nofollow">zamykalovajednota-zabreh.cz.

Número de puestos: 1.

Empleador: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh.

Obraťte se na kontaktní osobu. Zamykalová, pro kontakt. Tel.: +420 777 765 517. E-mail: jednota-zabreh.cz" target="_blank" rel="nofollow">zamykalovajednota-zabreh.cz..

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 765 517
  • Correo electrónico: zamykalovajednota-zabreh.cz.

Identificador de la vacante:21065520750.

Ver las 2,093 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.