Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Operadores de autoelevadoras > Vozač/vozačica Viličara

Empleo de Operadores de autoelevadoras en Alemania

Vozač/vozačica Viličara

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Bediener von Anlagen und Maschinen und Montageberufe : Fahrzeugführer und Bediener mobiler Anlagen : Bediener mobiler Anlagen : Gabelstaplerfahrer und verwandte Berufe

Descripción de la oferta de trabajo:

- poslodavac traži vozače viličara za rad u Njemačkoj (Mannheim)

- poželjno je iskustvo rada s regalnim viličarima

- smještaj i troškove puta snosi poslodavac, bez dodatnih troškova za zapošljavanje

- u mjestu rada dočekuje ih osoba koja je za njih zadužena

- organiziran je prijevoz iz Hrvatske do mjesta rada

- ugovor o radu na 1 godinu

- Opis poslova: slaganje mješovite robe pomoću bočnih regalnih i običnih viličara

- Informacije o uvjetima rada i života u SR Njemačkoj dostupne su na linku http://www.hzz.hr/default.aspx?id=10286

Sukladno članku 6. Pravilnika o obavljanju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pravne i fizičke osobe koje obavljaju djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju u inozemstvu, dužne su ih obavljati u suradnji s nadležnim tijelima pojedinih zemalja te snose troškove privremenog povratka osobe za koju su posredovali ako je isti uzrokovan nezakonitim zapošljavanjem ili radom, a odgovaraju i za eventualnu štetu koju bi osoba mogla pretrpjeti zbog pogrešnih informacija o bitnim elementima uvjeta života i rada.

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje.

Empleador: NOPUS d.o.o..

Email: nopus.eu" rel="nofollow">posaonopus.eu NajavaMobitel: 099 3357024

Ver las 310 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.