Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Contables > Interni Revizor / Interna Revizorica

INTERNI REVIZOR / INTERNA REVIZORICA. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia de Contables

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables.

Traducción de la profesión: Professionals › Business and administration professionals › Finance professionals › Accountants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Banka Kovanica d.d.

Ulica Petra Preradovića 29, 42000 Varaždin

Web: http://www.kovanica.hr

Banka Kovanica d.d. pripada grupi manjih banaka, a započela je s radom 1997. godine. Od 2007. godine Banka Kovanica d.d. u većinskom je vlasništvu Cassa di Risparmio della Repubblica di San Marino S.p.A., najuglednije banke istoimene države, sa više od 130 godina bankarske tradicije.

Sa poslovnim sjedištem u Varaždinu te sa 12 poslovnica u najvećim hrvatskim gradovima, Banka je uspješno napravila preokret u poslovanju te je danas dobro kapitalizirana i visoko profitabilna.

Opis poslova:

  • revizija aktivnosti organizacijskih dijelova Banke, ispitivanje ažurnosti internih akata Banke i usklađenosti sa zakonskom regulativom te ispitivanje poštivanja internih procedura rada i regulatornih zahtjeva
  • priprema i izrada izvješća o rezultatima provedenih revizija (nalazi i preporuke)
  • praćenje rješavanja preporuka iz provedenih revizija
  • suradnja sa svim organizacijskim dijelovima Banke
  • priprema izvještaja na zahtjev
  • praćenje zakonskih promjena i regulative vezane uz poslovanje kreditnih institucija
  • sudjelovanje u projektima unutar Banke.

Traženi profil:

  • završeni preddiplomski, diplomski ili integrirani sveučilišni ili stručni studij u trajanju od najmanje 3 godine ili ostvarenih najmanje 180 ECTS-a, ekonomskog ili sličnog usmjerenja
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima računovodstva, financija, revizije, interne revizije, kontrole ili kontrolinga
  • vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vrlo dobro poznavanje MS Office paketa
  • pouzdanost i samostalnost u radu
  • razvijene organizacijske i analitičke vještine
  • usmjerenost na rezultat
  • sposobnost rada u timu, u dinamičnom okruženju.

Prednost:

  • certifikat ovlaštenog internog ili eksternog revizora
  • radno iskustvo u sektoru financijskih institucija.

Što nudimo:

  • rad na neodređeno vrijeme s probnim radom
  • rad u profesionalnom timu
  • stimulativno i dinamično radno okruženje
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja
  • mogućnost daljnje obuke i razvoj karijere
  • dodatno zdravstveno osiguranje
  • osiguranje od posljedica nesretnog slučaja
  • naknada troškova prijevoza sukladno internim aktima.

Po prijavi na gore navedeni natječaj, Banka Kovanica d.d. će obrađivati Vaše podatke sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (GDPR) i Politici o zaštiti osobnih podataka Banke:

Banka Kovanica d.d. - Politika o zaštiti osobnih podataka.

Banka će čuvati Vaše podatke do isteka probnog rada izabranog kandidata.

Svoja prava vezana za zaštitu osobnih podataka sukladno Politici o zaštiti osobnih podataka, možete ostvariti pisanim upitom na slijedeći mail: zopkovanica.hr .

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BANKA KOVANICA d.d..

Instrucciones para solicitar:

Email: kmastelickovanica.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461118.

Ver las 55 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables ofertadas.