Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Maestros de enseñanza primaria > Vispārējās Pamatizglītības Skolotājs

VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS. Letonia

Empleo en Letonia de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Vecākie speciālisti › Vecākie izglītības speciālisti › Pamatizglītības un pirmsskolas pedagogi › Pamatizglītības pedagogi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Jūrmalas Mežmalas pamatskola reģ. Nr. 90000051595 aicina darbā

Matemātikas skolotāju pamatskolā (7.- 9. klasēs).

 Prasības pretendentiem:

•    augstākā pedagoģiskā izglītība un atbilstoša mācību priekšmeta kvalifikācija (var būt pēdējo kursu students(-e));

•    psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;

•    mācību un audzināšanas darba satura un mācību priekšmeta metodikas pārzināšana;

•    prasme plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem.

Piedāvājam:

•    pilnu darba slodzi (7.- 9. klasēs), no 20 kontaktstundām matemātikā;

•    stabilu atalgojumu atbilstoši tarificētajai likmei, amatalga par vienu pilnu slodzi sākot no 1420.00 EUR mēnesī;

•    sociālās garantijas atbilstoši valsts un pašvaldību iestādēs strādājošajiem, veselības apdrošināšanu.

Pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītības dokumentu kopijas iesniegt personīgi vai sūtīt uz e - pasta adresi:  mezmalaspskedu.jurmala.lv , ar norādi, "Matemātikas skolotāja vakancei". Tālrunis uzziņām – 29849071, 67739651.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK 13.pantu, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldī

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Jūrmalas Mežmalas pamatskola.

Forma de contacto:

  • Dirección: Rūpniecības iela 13, Jūrmala
  • Teléfono: +371 29849071
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: mezmalaspskedu.jurmala.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:240126-59.

Ver las 181 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.