Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Viličarist-talilec - M/ž

Búsqueda de Operadores de grúas, aparatos elevadores en Eslovenia

Viličarist-talilec - M/ž

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Upravljavci/upravljavke premičnih naprav : Upravljavci/upravljavke žerjavov, dvigal ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VILIČARIST, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, PREVZEMA IN ODVAŽA BLAGO S TOVORNEGA VOZILA, OPRAVLJA MED SKLADIŠČNO MANIPULIRANJE, PREMIKA, DVIGA ALI SPUŠČA DELE ORODIJ IN CELA ORODJA PRI MONTAŽI, OPRAVLJA REDNA VZDRŽEVANJA VILIČARJEV, OBVLADA TEHNOLOGIJO IN POSTOPEK PRIPRAVE TALINE, PREVERI IN PRIPRAVI VLOŽENI MATERIAL IN DELOVNA SREDSTVA ZA TALJENJE, NADZIRA STANJE IN PRAVILNO DELOVANJE PEČI ZA TALJENJE KOVIN, NADZIRA ŽLINDRO, IZLIJE TALINO IZ PEČI, ODSTRANJUJE ŽLINDRO..., Prednost imajo izkušeni delavci-delavci v proizvodnji, livarni oz. delavci, ki so delali kot talilci,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: KOFRA - LIVARNA D.O.O., Ljubljanska cesta 61 B, 1241 KAMNIK.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PIVK MAJA
Contact Phone: 040 835 411
Contact Email: maja.pivkkofra.si

Identificador de la vacante:NX37430.

Ver las 188 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.