Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Directores de industrias manufactureras > Vedoucí (m/ž), Výrobní A Techničtí Náměstci (ředitelé) V Průmyslové Výrobě

Vedoucí (m/ž), Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Oferta de empleo de Directores de industrias manufactureras en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

Parts Center, Jičínská 1360, 293 01 Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: 326 816 804, e-mail: skoda-auto.cz" target="_blank" rel="nofollow">jiri.necesanyskoda-auto.cz nebo osobně

- zajišťování vývoje a implementace after sales strategie vstupu na nové trhy - INDIA 2.0

- předávání informací podřízeným zaměstnancům

- řízení práce podřízených zaměstnanců

Požadujeme VŠ vzdělání, uchazeč s praxí, AJ a NJ - hovorová znalost, znalost dalšího jazyka výhodou

Región: Středočeský kraj.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 70000 mínimo y 100000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ŠKODA AUTO a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Jiří Nečesaný, kontaktní osoba. Tel.: +420 326 816 804. E-mail: skoda-auto.cz" target="_blank" rel="nofollow">jiri.necesanyskoda-auto.cz. Adresa: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01  Mladá Boleslav 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Mladá Boleslav; Código postal: 293 01; Dirección: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1
  • Teléfono: +420 +420 326 816 804
  • Correo electrónico: jiri.necesanyskoda-auto.cz

Identificador de la vacante:18984420767.

Ver las 238 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.