Empleo de Directores de recursos humanos en República Checa (Kraj Vysočina)

Vedoucí Personálního Oddělení, řídící Pracovníci V Oblasti Personální

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů.

Descripción de la oferta de trabajo:
Požadujeme: • SŠ/VŠ, praxe v oboru minimálně 3 roky, • aktivní znalost mzdového a personálního systému Vema výhodou, • zkušenost s vedením týmu, • schopnost týmové spolupráce, • komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, • odolnost vůči stresu, • trestní bezúhonnost, • zdravotní způsobilost. Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: • strukturovaný životopis, • motivační dopis, • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, • zpracovaný návrh koncepce a rozvoje personálního oddělení v rozsahu max. 4 stran A4, • výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce. Nabízíme: • perspektivní a stabilní zaměstnání, • samostatnou a zodpovědnou pozici, • 11. platová třída, • dovolená 25 dnů, • možnost ubytování.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 109 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 30000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Lenka Zorálková, personalista

Empresa: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace.

Contacto: Ing. Lenka Zorálková, personalista

Email: personalniReemplazar por una arrobanem-tr.cz

Teléfono: +420 568 809 454.

Ver las 127 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos ofertadas.