Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Všeobecná Zdravotní Sestra/ Bratr, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Ofertas de trabajo en República Checa (Ústecký kraj) de Profesionales de enfermería

Všeobecná Zdravotní Sestra/ Bratr, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost zkrácení pracovního úvazku i DPP.

Požadujeme : odborná způsobilost, zdravotní způsobilost.Dovolená navíc, celkem  5 týdnů, výhodné stravování v organizaci zajištěno, sociální program pro zaměstnance, malý pracovní kolektiv . Jednosměnný pracovní provoz,práce bez nočních směn. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (v pracovních dnech) nebo osobně.

Región: Ústecký kraj.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 26180 mínimo y 37700 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Hana Cutychová. Tel.: +420 416 857 220. E-mail: uspsnedovice.cz" rel="nofollow">infouspsnedovice.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 416 857 220
  • Correo electrónico: infouspsnedovice.cz

Identificador de la vacante:18636760739.

Ver las 1,399 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.