Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Directores de industrias manufactureras > Výrobní A Techničtí Náměstci (ředitelé) V Průmyslové Výrobě

Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Directores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt: Jindřichová Klára, tel.: 272100416, e-mail: klara.jindrichovalinde.com

Požadavky:

- minimálně 10 let zkušeností v managerské pozicic v chemické výrobě nebo logistice

- výhodou tittul MBA

- zkušenost s řízením velkého týmu (alespoň 100 lidí)

- plynná znalost ČJ a AJ

- odborná znalost v oblasti výroby technických plynů a kapalin

- ŘP sk. B

Región: Hlavní město Praha.

Ver 412 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 60000 (CZK mensual).

Empleador: Linde Gas a. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Klára Jindřichová. Tel.: +420 272 100 416. E-mail: linde.com" rel="nofollow">klara.jindrichovalinde.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 272 100 416
  • Correo electrónico: klara.jindrichovalinde.com

Identificador de la vacante:17316260745.

Ver las 317 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.