Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Učitelj Predmetnega Pouka (matematika In Računalništvo Alternativa Matematika In Tit) - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia

Učitelj Predmetnega Pouka (matematika In Računalništvo Alternativa Matematika In Tit) - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

PREDMETNI UČITELJI V OSNOVNI ŠOLI, poskusno delo , Določen čas  oz.

NADOMEŠČANJE DELAVKE NA BOLNIŠKEM IN PORODNIŠKEM DOPUSTU, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE VZGOJNOIZOBRAŽEVALNEGA  DELA NA PREDMETNI STOPNJI IN IZVAJANJE DEL RAČUNALNIKARJA, Kandidati morajo imeti opravljen strokovni izpit za strokovne delavce na področju VIZ.

Kandidati naj priložijo potrdilo iz kazenske evidence, da niso bili pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev in da niso bili pravnomočno obsojeni zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost ter potrdilo, da niso v kazenskem postopku.

Prijavi priložite življenjepis in dokazila o izobrazbi ter napišite e-naslov za namen e-obveščanja. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA TONČKE ČEČ, KERŠIČEVA CESTA 50, 1420 TRBOVLJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PAJER POVH KATARINA
Contact Phone: 03 56 25 120
Contact Email: os-toncke-cecos-toncke-cec.si

Identificador de la vacante:NZ83802.

Ir a la versión para ordenadores / Más completa, permite traducir, filtrar por profesiones...