Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > 2. H) Radnik/ca Iii. Vrste– Domar/ka - Dostavljač/ica

Búsqueda de Técnicos en ingeniería mecánica en Croacia

2. H) Radnik/ca Iii. Vrste– Domar/ka - Dostavljač/ica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Za pristupnike pod točkom 2. koji ispunjavaju formalne uvjete, može se provesti testiranje i/ili intervju za potrebe utvrđivanja sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta. Navedenom testiranju odnosno intervjuu pristupnici su obvezni pristupiti, a u protivnom će se smatrati da su odustali od prijave na natječaj.

Uz prijavu pod točkom 2. svi pristupnici trebaju priložiti:

•životopis,

•preslika domovnice ili izvadak iz aplikacije e - građani,

•preslika diploma, odnosno potvrde o završenom školovanju (originale na uvid na zahtjev povjerenstava)

•potvrde o poznavanju engleskog jezika te ostale potvrde/certifikate koji dokazuju tražene sposobnosti, ako ih posjeduju,

•dokaz o ostvarenom radnom stažu (potvrda poslodavca o stažu u struci)

•potvrda o stažu iz HZMO-a

•ostalu dokumentaciju koja dokazuje postojanje uvjeta iz natječaja.

Svi pristupnici koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima pod jednakim uvjetima, dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 i 98/19, 84/21) i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 9. Zakon o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužni su priložiti i dokaze propisane navedenim zakonom.

U prijavi obvezno treba naznačiti točku natječaja i naziv radnog mjesta na koje se prijava odnosi.

•Prijave s dokumentacijom predaju se obavezno za točku 2., u roku od 8 dana od dana objave natječaja u ''Narodnim novinama''

Prijave na natječaj moraju biti potpisane te se dokazi o ispunjavanju uvjeta podnose isključivo u elektroničkom obliku na adresu e-pošte natjecajitvz.hr s naznakom: »Prijava na natječaj«, s naznakom radnog mjesta.

Nepravovremene i nepotpune prijave, odnosno prijave bez traženih dokumenata kao i prijave koje nisu predane sukladno gore navedenim uputama i poslane na adresu e-pošte neće se razmatrati.

O rezultatima izbora prijavljeni kandidati bit će obaviješteni objavom na internetskoj stranici www.tvz.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Tehničko veleučilište u Zagrebu.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajitvz.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2489873.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.