Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Technik Prac Biurowych Ze Znajomością Języka Rosyjskiego I Ukraińskiego

Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego

Contrato en Polonia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: odczytywanie e-maili w języku rosyjskim i ukraińskim; skanowanie i kserowanie dokumentów; adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim i ukraińskim; pisanie pism w języku rosyjskim i ukraińskim; sporządzanie tabel, wykresów i zestawień.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- języki obce: rosyjski - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczne; ukraiński - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczne- pozostałe: wykształcenie min. średnie; znajomość pakietu Office: Word, Power Point, Excel i inne programy; obsługa poczty e-mail; obsługa urządzeń biurowych.Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w CzęstochowieSzymanowskiego 15Częstochowa 42217- wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Alicja Szczepańska Ewelina Stępień, tel.: 343706124

Identificador de la vacante:1583StPr/20/0876.

Ver las 551 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.