Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos de la web > Support A Expedice Objednávek , Správci Webu

Oferta de empleo en Zlínský kraj (República Checa) de Técnicos de la web

Support A Expedice Objednávek , Správci Webu

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos de la web.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Správci webu

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsi základní stavební kámen eshopu. Na základě objednávky zákazníka předáváš do skladu pokyn k odeslání zboží. V případě, že zboží není nebo ho není dostatečné množství skladem objednáváš u dodavatele nové.

Pokud má zákazník před nebo během objednávky dotaz nebo problém, řešíš ho se zákazníkem právě ty. Tvým úkolem je spokojený zákazník.

Na všem pracuješ online nebo v cloudu. Výhodou ti bude znalost online prostředí nebo základy účetnictví.

Jedná se také o připravování balíků s objednávkami. Seznámíš se dohloubky prodejem osiv, hnojiv, chemie a zahradních potřeb online.

Požadujeme slušnou znalost Excelu, chuť učit se novým věcem, znalost angličtiny na komunikačnní úrovni a zodpovědně plnit termíny.

Región: Zlínský kraj.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Pestik s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zdeněk Mareček. E-mail: lazenskakava.cz" rel="nofollow">chutnalazenskakava.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: chutnalazenskakava.cz

Identificador de la vacante:18199260766.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos de la web ofertadas.