Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Biólogos, botánicos, zoólogos > 1. Suradnik/ca Na Projektu

1. SURADNIK/CA NA PROJEKTU. Croacia

Vacante en Croacia de Biólogos, botánicos, zoólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Biologists, botanists, zoologists and related professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Odluke ravnatelja Instituta Ruđer Bošković raspisuje se

N A T J E Č A J

za izbor na radno mjesto

Radno mjesto suradnik na projektu za poslove mjere zaštite i praćenje stanja okoliša, SCUBA uzorkovanje i procjenu biološke raznolikosti biote i obraštajnih zajednica podvodnih struktura plinskih platformi u sjevernom Jadranu „Usluge praćenja utjecaja INA Offshore platformi na okoliš“ u Laboratoriju za morsku nanotehnologiju i biotehnologiju, Centar za istraživanje mora, Rovinj:

1 izvršitelj/-ica, pola radnog vremena, na određeno vrijeme od 2 godine.

Uvjeti:

- akademski stupanj doktora znanosti, polje interdisciplinarne prirodne znanosti,

- minimalni certifikat SCUBA ronjenje R***,

- položen ispit temeljne sigurnosti na moru brodu(STCW),

- najmanje 10 godina radnog iskustva u planiranju, organizaciji i provođenju aktivnosti znanstvenog ronjenja.

Prednost:

- položen ispit zaštite od H2S,

- iskustvo u foto i video snimanju zajednica i organizama morskog dna sjevernog Jadrana,

- status znanstvenog ronioca,

- važeći liječnički pregled za ronjenje (ne stariji od 12 mjeseci).

Radni odnos se zasniva uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci.

Uz prijavu na natječaj treba priložiti; životopis, presliku dokaza o završenom školovanju, te ostale dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uvjeta iz natječaja.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati koji na temelju posebnih propisa mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, dužni priložiti i sve dokaze koje važeći posebni propisi propisuju za ostvarivanje navedenog prava i to sukladno:

članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji - dokaze iz članka 103. istog zakona koji su navedeni na poveznici Ministarstva (https://branitelji.gov.hr/pristup-informacijama/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/moglo-bi-vas-zanimati/908), te ukoliko je kandidat bio zaposlen dokaz o tome na koji način mu je prestao zadnji radni odnos,

članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rada – dokaze iz članka 49. istog zakona, a koji su navedeni na poveznici Ministarstva (https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf), te ukoliko je kandidat bio zaposlen dokaz o tome na koji način mu je prestao zadnji radni odnos.

Prijave na natječaj, uz obvezno navođenje naziva radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje, podnose se u roku od 8 dana od dana objave na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje na adresu: Institut Ruđer Bošković, AST službe, Odjel za ljudske potencijale, Bijenička cesta 54, Zagreb, s naznakom „Za natječaj“.

Rezultati natječaja objavit će se u roku od 8 dana od završetka natječaja na mrežnoj stranici Instituta Ruđer Bošković (https://www.irb.hr/O-IRB-u/Obavijesti-o-ishodu-natjecajnog-postupka), te o istom pristupnici natječaja neće biti pojedinačno obavještavani. Objavom rezultata natječaja na mrežnoj stranici smatra se da su svi prijavljeni kandidati obaviješteni o ishodu natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 10 años.

Empleador: INSTITUT RUĐER BOŠKOVIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Bijenička cesta 54, Zagreb 10000

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2483845.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.