Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Educadores para necesidades especiales > Stručni Suradnik/ca -edukacijski Rehabilitator (defektolog)

STRUČNI SURADNIK/CA -EDUKACIJSKI REHABILITATOR (DEFEKTOLOG)

Búsqueda en Croacia de Educadores para necesidades especiales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.

Professionals : Teaching professionals : Other teaching professionals : Special needs teachers

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, (NN 94/13 ), i članka 52. Statuta Dječjeg vrtića Župa dubrovačka, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Župa dubrovačka na 14. sjednici održanoj dana 22.srpnja 2020.g. raspisuje

N A T J E Č A J

ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

za obavljanje poslova radnog mjesta:

STRUČNI SURADNIK – EDUKACIJSKI REHABILITATOR/ICA (DEFEKTOLOG/ICA)

  • jedan (1) izvršitelj/icana određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za vrijeme trajanja Projekta: Unapređenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja iobrazovanja dječjeg vrtića općineŽupa dubrovačka (UP.02.2.2.08.0072 ) , a najdulje do 31.07.2021.godine

    Mjesto rada: Vukovarska 48, Srebreno, 20207 MLINI

    UVJETI za radno mjesto stručni suradnik – edukacijski rehabilitator /ica (defektolog/inja):

  • Diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij edukacijsko – rehabilitacijskog profila ili diplomirani defektolog/ica, odnosno magistaredukacijske-rehabilitacije ili professor/ica rehabilitator/icaili professor/ica defektologije
  • Položen stručni ispit
  • Ispunjavanje uvjeta iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13)
  • Utvrđena opća zdravstvena i psihofizička sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Poznavanje AOP-a (ECDL – početni program ili sl.)
  • Probni rad 90 dana

    Sukladno: - Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13)

    - Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika, te vrsti i stupnju stručne

    spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) ,

    - Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Župa dubrovačka

    Prijave mogu podnijeti i kandidati koji nemaju položen državni stručni ispit, a kojeg su dužni položiti u zakonskom roku.

    Prijava na Natječaj treba sadržavati priloge u izvorniku, odnosno, ovjerenoj preslici i to kako slijedi:

  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi: diploma o stečenom stručnom/akademskom zvanju
  • Potvrdu iz elektroničke baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinskom osiguranje o radno pravnom statusu
  • Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, i 94/13):
  • Uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju i nepokretanju kaznenog postupka (ne starije od 6 mj.)

  • Uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanjju i nepokretanju prekršajnog postupka (ne starije od 6 mj.)
  • Dokaz o položenom stručnom ispitu
  • Dokaz o državljanstvu Republike Hrvatske
  • Dokaz o poznavanju AOP-a (ECDL-početni program ili sl.)
  • Životopis s opisom dosadašnjeg rada

    Prije sklapanja Ugovora o radu, odabrani kandidati će se uputiti na liječnički pregled radi utvrđivanja opće zdravstvene i psihofizičke sposobnosti.

    Sukladno članku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na Natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

    Rok za podnošenje prijave kandidata je osam dana od dana objave Natječaja.

    Prijava na natječaj s potrebnom dokumentacijom dostavlja se u zatvorenoj omotnici s naznakom:

    “NATJEČAJ ZA STRUČNOG SURADNIKA – EDUKACIJSKI REHABILITATOR/ICA (DEFEKTOLOG/INJA)” , na adresu:

    DJEČJI VRTIĆ ŽUPA DUBROVAČKA

    Vukovarska 48, Srebreno

    20 207 MLINI

    Nepotpune i nepravodobne prijave na Natječaj neće se razmatrati.

    Urednom prijavom će se smatrati pravovremeno prispjele prijave kandidata koji ispunjavaju uvjete natječaja i koje sadržavaju sve tražene podatke i priloge.

    Sa svim kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja obaviti će se intervju.

    O ishodu Natječaja kandidati će biti obaviješteni, u zakonskom roku, pisanim putem na adresi prebivališta

Predsjednik Upravnog vijeća

Dječjeg vrtića Župa dubrovačka

Miran Miloslavić

Ovaj Natječaj objavljen je na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči HZZ-a, na web stranici www.vrtic-zupa-dubrovacka.hr i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Župa dubrovačka dana 24.srpnja 2020. godine i traje do

31.srpnja 2020.god.

KLASA: 112-08/20-01/01

URBROJ: 2117-114-01-20-26

Ravnateljica

Marija Jelić prof.pred.odgoja, mag.paed

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ŽUPA DUBROVAČKA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vukovarska 48, Srebreno, 20207 Mlini

Identificador de la vacante:1863002.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.