Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Electricistas de obras > Stavební A Provozní Elektrikář, Stavební A Provozní Elektrikáři

STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři

Oferta de trabajo en República Checa (Jihočeský kraj) de Electricistas de obras

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Stavební a provozní elektrikáři

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky: vyhláška 50/1978 Sb. §4

Provedení elektrické instalace. Hrubé rozvody: natahání kabelů, montáž krabic, rozvaděčů dle systémů, včetně vysekání drážek, položení tras pod omítkou nebo na povrch v elektromontážních lištách, kabelové rozvody, rozvody v ochranných trubkách, osazení krabic rozvodných i přístrojových.

Kontakt: e-mailem

Región: Jihočeský kraj.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: APS ELEKTROSTAV s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Anatoliy Storozhuk. Tel.: +420 608 955 009. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">atlantisyachtseznam.cz. Adresa: Žižkova 347/79, 373 72  Lišov u Českých Budějovic.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Lišov; Código postal: 373 72; Dirección: Žižkova 347/79, 373 72 Lišov u Českých Budějovic
  • Teléfono: +420 +420 608 955 009
  • Correo electrónico: atlantisyachtseznam.cz

Ver las 944 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines ofertadas.