Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Specialista/specialistka Na Finance, Finanční A Investiční Poradci A Příbuzní Specialisté

SPECIALISTA/SPECIALISTKA NA FINANCE, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Trabajar en República Checa (Olomoucký kraj) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt možný: pan Hubert Slíva na tel: 777 560 353 nebo e-mail: hubert.slivapartners.cz. Místo výkonu práce: Rejskova, Prostějov. Pracovní doba dle domluvy, např. 8:00-16:30.

Požadavky: min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, čistý trestní rejstřík, proaktivní přístup, potřeba se vzdělávat a seberealizovat.

Náplň práce: práce a jednání se stávajícími klienty, vytváření řešení pro realizaci potřeb a cílů našich klientů, vzdělávání ve finanční oblasti, obchodu případně managementu, tvorba finančních plánů, komunikace s obchodními partnery, práce s interními systémy.

Nabízíme: pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci, asistentku, zaměstnanecké benefity - notebook, telefon, společenské a sportovní aktivity, občerstvení na pracovišti, 4 sick-days, unikátní rychle se rozvíjející projekt, hlavní pracovní poměr s flexibilním nastavením pracovní doby, služební automobil.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 125 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: PM Pořízek s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Hubert Slíva. Tel.: +420 777 560 353. E-mail: partners.cz" rel="nofollow">hubert.slivapartners.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 560 353
  • Correo electrónico: hubert.slivapartners.cz

Identificador de la vacante:18496320744.

Ver las 85 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.