Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de la publicidad y la comercialización > Specialisté Po Telefonu, Specialisté V Oblasti Marketingu

Contrato de Profesionales de la publicidad y la comercialización en República Checa (Ústecký kraj)

Specialisté Po Telefonu, Specialisté V Oblasti Marketingu

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti reklamy a marketingu

Descripción de la oferta de trabajo:

SPECIALISTÉ PO TELEFONU

Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.

Náplň práce:

- jednoduchá práce na PC

- poskytování služeb zákazníkům

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k práci

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- komunikativnost

Co nabízíme:

- možno HPP i DPČ

- možnost vyplácení denní zálohové mzdy

- práce vhodná pro matky s dětmi (možnost úpravy prac. Doby)

- finanční bohusy, motivační soutěže (např. soutěž o dovolenou)

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání

- průměrný měsíční plat až Kč 22.600,- Kč

Nabízíme slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře, pěkné pracovní prostředí v nových prostorách stabilní firmy s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením.

HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 601 158 251 (8 - 16:30Hod.). Životopisy zasílejte na e-mail: infoavacall.cz, osobně po telefonické domluvě

Región: Ústecký kraj.

Ver 167 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18500 mínimo y 26000 máximo (CZK mensual).

Empleador: CTSCZ spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ilona Egydyová. Tel.: +420 601 158 251. E-mail: ctscz.cz" rel="nofollow">pracectscz.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 601 158 251
  • Correo electrónico: pracectscz.cz

Identificador de la vacante:16381350786.

Ver las 484 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.