Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales de la publicidad y la comercialización > Specialisté V Oblasti Marketingu

Specialisté v oblasti marketingu. Hlavní město Praha

Ofertas de empleo en República Checa (Hlavní město Praha) de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti reklamy a marketingu

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt:malastrana2008gmail.com

Zajištěné marketingové aktivity vycházející ze strategického plánu, jejichž cílem je zviditelnění a propagace společnosti, produktů vzdělání a studium pro mládež z Republiky Kyrgyzstán na území České republiky.

Pracovní činnosti:

realizace marketingových aktivit

spolupráce na tvorbě marketingového a obchodního plánu

analýza prodeje a trhů a monitoring trhu

vyhodnocování efektivity marketingových činností

komunikace s médii, distribuce tiskových zpráv, realizace Public Relations

komunikace s marketingovými odděleními obchodních partnerů

vyhledávání příležitostí na trhu

vytváření optimální marketingové strategie

získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech

prezentace firmy na trhu Republiky Kyrgyzstán

zajišťování všech způsobů a forem propagace vzdělávacích programů včetně organizace propagačních akcí

analyzování a monitoring trhu Republiky Kyrgyzstán

provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábáv, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí

zaměstnanec bude vykonávat práci administrativního druhu, spolupráci s partnery, administrativa a obchodní jednání.

Zaměstnanec může být zaměstnavatelem vysílán na dobu nezbytné potřeby do tuzemské i zahraničními pracovní cesty.

Požadujeme znalost kyrgyzského trhu, zkušenosti a praxe administrativní práce, kyrgyzský jazyk a ruský jazyk ovládané na úrovni mateřského jazyka, angličtina se slovníkem, česky začátečník.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 393 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 40000 (CZK mensual).

Empleador: BOJAIR LTD s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marianna Berliand. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">alma2007seznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: alma2007seznam.cz

Identificador de la vacante:17536920710.

Ver las 554 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.