Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Lituania > Profesionales de la salud > Spa Centro Darbuotojas (-a)

Búsqueda en Lituania de Profesionales de la salud

Spa Centro Darbuotojas (-a)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud.

Specialistai : Sveikatos priežiūros specialistai

Descripción de la oferta de trabajo:

•Holistinio SPA masažo meistro pagrindinė užduotis - sukurti sveikatingumo ir svetingumo patirties pagrindą ir gydymą.

•Holistinio SPA masažo meistras yra atsakingas už tai, kad visiems sveikatingumo centro svečiams būtų sutiekta ypatinga individuali ir unikali paslauga.

•Holistinio SPA masažo meistras yra atsakingas už aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą.

•Holistinio SPA masažo meistrui reikės aukšto lygio socialinių įgūdžių ir gebėjimo prisiimti atsakomybę už klientų aptarnavimą SPA centre.

• Aukštas pristatymo lygis yra būtinas kartu su patikimumu ir punktualumu.

• SPA procedūros atliekamos aukščiausiu lygiu.

• Išlaikyti gydymo patalpų higieną ir švarumą.

• Valdyti profesionalių priemonių tiekimą.

• Laikytis Holistinio SPA standartinių darbo procedūrų ir tvarkos.

País del trabajo: Lituania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "VILLON".

Instrucciones para solicitar:

Phone

Forma de contacto:

  • Teléfono: +370 52 739732
  • Correo electrónico: reda.budreikienevilniusresort.com

Identificador de la vacante:09250871-E795-4F43-90B0-E1D212A7C8E6.

Ver las 163 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud ofertadas.