Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Sobarica/sobar

Oferta en Eslovenia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Sobarica/sobar

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

Slovenski poslodavac SICOM HOTELI, dejavnost hotelov in podobnih obratov, d.o.o. iz Ljubljane traži 3 osobe za radu domaćinstvu hotela..

Opis poslova: pospremanje hotelskih soba i drugih prostorija hotela (metenje, usisavanje, brisanje prašine…), priprema soba za goste (promjena posteljine, ručnika, čišćenje sobe, redovno održavanje čistoće), pospremanje i održavanje redovne čistoće u kuhinji, baru, sanitarnim prostorijama, na dvorištu, terasi itd., ostali zadaci po nalogu voditelja.

Mjesto rada: Ljubljana-Šentvid, Slovenija.

Zahtjevi za kandidate/kandidatkinje:

- završena srednja škola u srodnom obrazovnom programu

- godina dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- posjedovanje vozačke dozvole za b kategoriju

- poznavanje engleskog jezika (razumijevanje i osnoovno sporazumijevanje)

- poznavanje slovenskog jezika nije potrebno

- iznimna preciznost i osjećaj za red i čistoću, prilagodljivost, urednost, odgovornost, ljubaznost, volja za rad u hotelijerstvu

- spremnost na preseljenje u Slovenju.

Ponuda poslodavca:

- početna plaća 950,00 EUR bruto tijekom prva 3 mjeseca

- naknada za topli obrok u iznosu 5,00 EUR po danu

- ugovor o radu na određeno vrijeme (6 mjeseci) s probnim radom u trajanju mjesec dana, puno radno vrijeme

- poslodavac pomaže u pronalasku odgovarajućeg smještaja - trošak smještaja snosi radnik/radnica.

Način prijave: zainteresirane osobe mogu poslati životopis i popratno pismo na hrvatskom jeziku na adresu klasične pošte (Ulica Jožeta Jame 12, 1210 LJUBLJANA - ŠENTVID, SLOVENIJA) ili e-pošte (managerhotelmd.si).

Oglas je objavljen na stranici Zavoda R. Slovenije za zaposlovanje.

Za rad hrvatskih državljana u Republici Sloveniji radne dozvole nisu potrebne.

Uvjeti života i rada u Republici Sloveniji - EURES portal.

Sugestije za pripremu životopisa i prijavu na natječaj na slovenskom tržištu rada - www.hzz.hr - EURES publikacije.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: SICOM HOTELI, dejavnost hotelov in podobnih obratov, d.o.o..

Zamolba: Ulica Jožeta Jame 12, 1210 LJUBLJANA - ŠENTVID, SL Email: hotelmd.si" rel="nofollow">managerhotelmd.si

Ver las 1,399 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.