Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladník, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Vacantes de Operadores de autoelevadoras en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Předlická č.p. 452/24, Předlice, Ústí nad Labem.

Náplň práce: příjem zboží a výdej materiálu pro výrobu. Vykládka materiálu dodaného dodavateli z nákladních vozidel a jeho uskladnění. Dokončení příjmu zboží na PC a přijetí materiálu do systému SAP. Dodání a dovoz materiálu výrobě. Selekce a balení hotových produktů, jejich uskladnění a nakládka.

Požadujeme: vyučení.

Nabízíme: mzdu 27 000 - 29 000,- Kč, podnikové stravování, stravenky 90,- Kč., dovolená 5 týdnů, příspěvky na penzijní připojištění.

Kontakt: telefonicky Po a ST od 08:00do 16:00 hod.

Región: Ústecký kraj.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 27000 mínimo y 29000 máximo (CZK mensual).

Empleador: KONE Industrial - koncern s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Denisa Pokorná. Tel.: +420 602 496 926. E-mail: kone.com" rel="nofollow">denisa.pokornakone.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 496 926
  • Correo electrónico: denisa.pokornakone.com

Identificador de la vacante:18567900730.

Ver las 315 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.