Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Conductores de camiones pesados > Skladník - řidič, řidiči Tahačů

Vacantes en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Conductores de camiones pesados

Skladník - řidič, řidiči Tahačů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál

POŽADAVKY

"    řidičský průkaz s vyznačením způsobilosti pro skupiny C+E nebo průkaz profesní způsobilosti

"    výhodou osvědčení o platném školení řidiče ADR

"    praxe řízení vysokozdvižného vozíku (platný průkaz, aktivní řidič) výhodou

"    SOU/SŠ vzdělání

"    základní znalost práce na PC

"    manuální zdatnost, pečlivost, preciznost, zodpovědnost, spolehlivost

"    praxe na pozici skladník výhodou

HL. NÁPLŇ PRÁCE

"    stáčení a doprava kyseliny chlorovodíkové mezi železniční vlečkou Macco a areálem společnosti Macco

"    manipulace se skladovaným materiálem (vykládka, přejímka, balení, zaskladňování, balení palet)

"    fyzický příjem a výdej zboží na sklad/ze skladu

NABÍZÍME

"    pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba

"    mzdové ohodnocení:

o    nástupní mzda 25.000,- Kč zahrnuje:

"    tarifní mzdu

"    měsíční odměnu

o    pravidelný růst mzdy

"    firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:

"    ihned/dle dohody

Hlásit se na e - mail personalnimacco.cz nebo na tel.č.555 530 312

Z : 22.4.2020

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: c, ce.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido.

Empleador: Macco Organiques, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Miklíková. Tel.: +420 555 530 312. E-mail: macco.cz" rel="nofollow">monika.miklikovamacco.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 555 530 312
  • Correo electrónico: monika.miklikovamacco.cz

Identificador de la vacante:18552320784.

Ver las 1,174 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.