Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků. Středočeský kraj

Contrato de Operadores de autoelevadoras en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

přijímací pracoviště:Po-Pá 9-18, Karlovo nám.30, Praha 2

Hledáme zaměstnance na pozici  skladníků, kteří ukládají zboží, vyhledávají zboží a nakládají zboží na manipulační vozíky, dováží a vyváží zboží v rámci skladu, předchozí praxe podmínkou, požadujeme pečlivost, spolehlivost, a dobrou fyzickou kondici.

Región: Středočeský kraj.

Ver 315 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 9.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16500 mínimo y 18500 máximo (CZK mensual).

Empleador: Funny Sassy s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radka Bergerová Vondráková. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">firma.funnysassyseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: firma.funnysassyseznam.cz

Ver las 441 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.