Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Administradores de sistemas > It Sistemski Administrator - M/ž

IT SISTEMSKI ADMINISTRATOR - M/Ž. Eslovenia

Empleos de Administradores de sistemas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije : Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja : Sistemski upravljavci/sistemske upravljavke

Descripción de la oferta de trabajo:

SISTEMSKI ADMINISTRATOR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ADMINISTRIRANJE DELOVNIH POSTAJ IN NAMEŠČANJE PROGRAMSKE OPREME, ZAGOTAVLJANJE DELOVANJA OPERACIJSKIH SISTEMOV IN APLIKACIJ, SODELOVANJE PRI IT PROJEKTIH, PODPORA UPORABNIKOM, PRIPRAVA TEHNIČNE DOKUMENTACIJE IN VODIČEV ZA ODPRAVLJANJE TEŽAV, ZAMENJAVA IN PRIKLJUČITEV OPREME, ANALITIČNO DELO, IZBIRANJE, TESTIRANJE IN UVAJANJE NOVIH STROJNIH IN PROGRAMSKIH REŠITEV, SERVISIRANJE INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE IN SKRB ZA LE-TO, ODGOVARJANJE NA NEPRIČAKOVANE IT DOGODKE, PRIPRAVA ANALIZ, POROČIL O DELU, PREDPISANIH EVIDENC IN OSTALE POTREBNE DOKUMENTACIJE TER PRAVOČASNO POSREDOVANJE VODSTVU TER PRISTOJNIM SLUŽBAM V PODJETJU IN IZVEN, PRENAŠANJE ZNANJA NA SODELAVCE, DAJANJE PREDLOGOV ZA IZBOLJŠANJE POSTOPKOV PROCESA DELA, ZA IZBOLJŠANJE KAKOVOSTI IN POGOJEV DELA TER ZA POVEČANJE PRODUKTIVNOSTI, USPOSABLJANJE/IZOBRAŽEVANJE NA SVOJEM PODROČJU DELA, VZDRŽEVANJE REDA IN ČISTOČE DELOVNEGA MESTA IN DELOVNEGA OKOLJA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO DELAVCA IN NAVODILI DELODAJALCA, aktivno znanje vsaj enega tujega jezika (angleščina, nemščina), dobro poznavanje računalništva in računalniških omrežij, zelo dobro poznavanje operacijskega sistema Windows in orodja MS Office, poznavanje sektorja IT in telekomunikacij, osnovno znanje programiranja (python) in sql poizvedb, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OMCO METALS SLOVENIA Livarstvo, modelarstvo, obdelava in trgovina d.o.o., Cesta Žalskega tabora 10 , 3310 ŽALEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BINCL MATEJ
Contact Phone: 041689797
Contact Email: matej.binclomcometals.com

Identificador de la vacante:NX97197.

Ver las 316 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas ofertadas.