Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Servisní Technik, Provozní Elektromechanici

Búsqueda de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Olomoucký kraj)

Servisní Technik, Provozní Elektromechanici

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup možný IHNED.

Požadavky:

vyučen v oboru elektro; vyhl. 50 § 6 podmínkou; zkušenosti s montáží strojích součástí a celků;  řidičský průkaz sk. B; samostatnost;

Nabízíme:

25 dní dovolené; příspěvek na dopravu; dotované firemní stravování; volání zdarma do všech mobilních sítí; pololetní odměny; odměny při životním výročí; odborné vzdělávání; firemní akce

Součástí s odesláním životopisu Vás žádáme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů pro účely účasti při výběrovém řízení na uvedenou pozici.

Místo výkonu práce: pracoviště: Bělotín, celá ČR, výjimečně i zahraničí

Región: Olomoucký kraj.

Ver 133 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 175 (CZK por hora).

Empleador: TIGEMMA, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iveta Grešová. E-mail: tigemma.cz" rel="nofollow">iveta.gresovatigemma.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: iveta.gresovatigemma.cz

Identificador de la vacante:15698810771.

Ver las 447 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.