Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Conserjes > Robotnik Gospodarczy Na Stacji Paliw/podjazdowy

Búsqueda de Conserjes en Polonia

Robotnik Gospodarczy Na Stacji Paliw/podjazdowy

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług osobistych : Gospodarze budynków i domów : Gospodarze budynków

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: podjazdowy, tankowanie paliwaWymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- pozostałe: Bez szczególnych wymagańSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 2500 mínimo y 2600 máximo (PLN).

Empleador: Casablanka Handel Detaliczny i Gastronomiczny S.C. Maria i Stanisław Gakan.

Instrucciones para solicitar:

Tomasz Miazga, tel.: 505166356

Identificador de la vacante:1665StPr/19/1400.

Ver las 414 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.