Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Referent

REFERENT. Polonia

Vacantes en Polonia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa programu komputerowego oraz kasy fiskalnej, sporządzanie asygnat kuchennych środków spożywczych, dokonywanie zamówień na artykuły spożywcze,prowadzenie książki zestawień raportów dziennych.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne- umiejętności: Dyspozycyjność - konieczne; obsługa kasy fiskalnej  - konieczne;  biegła obsługa komputera z obsługą internetu - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2700 (PLN).

Empleador: 42. BAZA LOTNICTWA SZKOLNEGO.

Instrucciones para solicitar:

MARZENA BIESIAGA, tel.: 261-511-529

Identificador de la vacante:1393StPr/20/0137.

Ver las 721 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.