Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > administrativo contable/administrativa contable > Glavni Knjigovodja Vi (šifra Dm J016006) - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

GLAVNI KNJIGOVODJA VI (ŠIFRA DM J016006) - M/Ž. Savinjska

Trabajos de administrativo contable/administrativa contable en Eslovenia (Savinjska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za finančne, statistične in računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd › Knjigovodje/knjigovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

KNJIGOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IŠČEMO MOTIVIRANO IN NATANČNO OSEBO (PREFERENČNO Z IZKUŠNJAMI) ZA PODROČJE KNJIGOVODSTVA TER OBRAČUNA PLAČ.

OPIS DELOVNEGA MESTA:  SAMOSTOJNO VODENJE GLAVNE KNJIGE IN POMOŽNIH KNJIG, KONTIRANJE IN KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV V GLAVNI KNJIGI IN POMOŽNIH KNJIGAH, USKLAJEVANJE EVIDENC V GLAVNI KNJIGI  IN POMOŽNIH KNJIGAH, VNOS PODATKOV V KNJIGO DDV-JA, SAMOSTOJNO VODENJE OPREDMETENIH OSNOVNIH SREDSTEV, ZBIRANJE, OBDELAVA IN VNOS PODATKOV ZA OSNOVNA SREDSTVA IN DROBNI INVENTAR,USKLADITEV EVIDENC Z GLAVNO KNJIGO, PRIPRAVA IN IZPISI EVIDENC ZA INVENTURO,SPREMLJANJE PREDPISOV S PODROČJA RAČUNOVODSTVA,OBRAČUN PLAČ,ZBIRANJE, OBDELAVA PODATKOV IN OBRAČUN PLAČ, POGODBENEGA, DELA, AVTORSKIH HONORARJEV IN OSTALIH STORITEV DELA,OBRAČUN PRISPEVKOV IN DAVKOV TER ODVAJANJE LE-TEH,PRIPRAVA IN IZDELAVA ANALITIČNIH PODATKOV O PLAČAH,PRIPRAVA IN IZDELAVA KONČNIH LETNIH OBRAČUNOV PLAČ DELAVCEV,SPREMLJANJE PREDPISOV S PODROČJA OBRAČUNA PLAČ,PRIPRAVA ZAHTEVKOV ZA REFUNDACIJE NADOMESTIL PLAČ,PRIPRAVA ZAHTEVKOV ZA REFUNDACIJE JAVNIH DEL, IZDAJA POTRDIL O PREJETIH PLAČAH IN DRUGIH PREJEMKIH DELAVCEV, IZDELAVA STATISTIČNIH POROČIL, ARHIVIRANJE DOKUMENTACIJE, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA PO NAVODILIH DIREKTORJA., Pričakujemo: aktivno obvladovanje slovenskega jezika 6/1 stopnjo izobrazbe, ekonomske smeri najmanj 1 leto delovnih izkušenj poznavanje SRS ter zakonodaje s področja davkov in financ izkušnje in poznavanje obračuna plač je prednost, ni pa pogoj računalniško pismenost in poznavanje orodij MS Office (predvsem Excel in Word) ter interneta izkušnje oz. poznavanje programa saop iCenter je prednost, ni pa pogoj komunikacijske in organizacijske sposobnosti natančnost, odgovornost, vesten odnos do dela, sodelavcev in uporabnikov samoiniciativnost, pozitivno naravnanost in pripravljenost na učenje, pripravljenost na timsko delo in usmerjenost k doseganju skupnih ciljev željo po osebnem in profesionalnem razvoju vozniški izpit B kategorije.

Nudimo: zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev enoizmensko delo v dopoldanskem času 40 urni delovni teden, delo od ponedeljka do petka fleksibilni delovni čas z mogočim občasnim delom na daljavo delo v javnem sektorju možnost kolektivnega nezgodnega zavarovanja (tudi za družinske člane) dodatno pokojninsko varčevanje urejeno delovno okolje ter dobre delovne pogoje prijeten kolektiv aktivnosti s področja skrbi za zdravje zaposlenih možnost strokovnega in osebnega razvoja ter napredovanja začetek dela takoj.

Kandidate vabimo, da se s spremnim pismom in življenjepisom iz katerega morajo biti razvidne delovne in druge izkušnje ter kompetence, prijavite na e-naslov: infodesetka-celje.si do vključno 2.4.2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 252 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Javni zavod DESETKA CELJE, finančno - računovodske in svetovalne storitve za zavode, Krekov trg 3 , 3000 CELJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOLENC GREGOR
Contact Phone: 03 428 54 72
Contact Email: infodesetka-celje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF17694.

Ver las 140 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.