Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Personal de los servicios de protección > Reševalec Iz Vode - M/ž

REŠEVALEC IZ VODE - M/Ž. Eslovenia

Oferta en Eslovenia de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REŠEVALEC IZ VODE, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 24 mesecev, polni delovni čas, 40, OBISKOVALCE KOPALIŠČA OPOZARJA NA SPOŠTOVANJE PREDPISOV KOPALNIŠKEGA REDA IN PREPREČUJE KRŠITVE, PREPREČUJE NEVARNE SITUACIJE, S KATERIMI KOPALEC ALI OBISKOVALEC SAVNE OGROŽA LASTNO VARNOST ALI VARNOST DRUGIH, V PRIMERU NEVARNOSTI NEMUDOMA PRIČNE Z REŠEVANJEM, SKRBI ZA RED IN UREJENOST BAZENOV IN BAZENSKEGA OKOLJA, NADZIRA DELOVANJE SAVN IN SOLARIJEV, GOSTOM POSREDUJE VSE POTREBNE INFORMACIJE., NUDIMO: DELO V ZNANEM IN UREJENEM PODJETJU, UREJENO DELOVNO OKOLJE, STIMULATIVNO PLAČILO.  KANDIDATE VABIMO, DA NAM ODDATE PRIJAVE Z ŽIVLJENJEPISOM NA E-POŠTNI NASLOV TANJA.GODINAVIDAKOVICMANPOWER.SI.

ZA VEČ INFORMACIJ O DELOVNEM MESTU LAHKO POKLIČETE NA 030 601 555.  PRIČAKUJEMO:   V.STOPNJO IZOBRAZBE, LICENCO ZA REŠEVANJE IZ VODE, IZPIT IZ PRVE POMOČI, PRIPRAVLJENOST NA DELO TUDI OB VIKENDIH.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MANPOWER AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., Vodovodna cesta 101 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GODINA VIDAKOVIČ TANJA
Contact Phone: 01 56 00 652
Contact Email: tanja.godinavidakovicmanpower.si

Identificador de la vacante:NM80556.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.