Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > contable > Področni Svetovalec I - Računovodja - M/ž

PODROČNI SVETOVALEC I - RAČUNOVODJA - M/Ž. Goriška

Oferta de contable en Goriška (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA, VODI IN OPRAVLJA VSA RAČUNOVODSKA OPRAVILA, IZDELUJE RAČUNOVODSKE IZKAZE IN POROČILA ZA NOTRANJE IN ZUNANJE UPORABNIKE, IZDELUJE DAVČNE OBRAČUNE, OBRAČUNAVA PLAČE IN DRUGE STROŠKE DELA, VODI REGISTER OSNOVNIH SREDSTEV, VODI BLAGOVNO MATERIALNO KNJIGOVODSTVA, IZVAJA PLAČILNI PROMET, SPREMLJA PREDPISE IN ZAKONE S FINANČNEGA, DAVČNEGA IN RAČUNOVODSKEGA PODROČJA, SODELUJE Z BANKAMI, ZAVAROVALNICAMI IN OSTALIMI INSTITUCIJAMI KOT SO: AJPES, FURS, ZZZS, ZPIZ, OPRAVLJA DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILU VODIJ OE IN DIREKTORJA.

, Kandidat mora imeti pridobljeno zahtevano smer izobrazbe: družboslovne vede, poslovne in upravne vede, pravo. Zaželeno je, da prijava vsebuje tudi kratek življenjepis ter da kandidat v njej, poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil. »Celotno besedilo javne objave je dostopno na spletni strani Posoškega razvojnega centra https://www.prc.si/ in zajema navedbo vseh pogojev, ki jih morajo izpolnjevati kandidati, druge informacije o delovnem mestu, načinu prijave, pisnih izjavah in fotokopijah dokazil oz. verodostojnih listin, ki jih mora prijava na prosto delovno mesto vsebovati, idr.«  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 195 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: POSOŠKI RAZVOJNI CENTER, Trg tigrovcev 1 , 5220 TOLMIN.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KRAVANJA KATJA
Contact Phone: 05 3841 500
Contact Email: infoprc.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF88862.

Ver las 174 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.