Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Raamatupidaja Abi

Contrato en Estonia de Empleados contables y encargados del registro de materiales

Raamatupidaja Abi

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Ametnikud : Arve- ja registripidamisametnikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Proektipõhine töökoht

Tööülesanded: • Ostuarvete sisestamine

• Ostuvõlgnevuste kontroll

• Hankijate saldode kontroll

• Kontoritegevuse koordineerimine, üldine haldus;

• Muud tegevused vastavalt vajadusele ja prioriteetidele.

• Juhi assisteerimine ning jooksvate küsimuste lahendamine

Omalt poolt pakume: Sul on võimalus töötada koos toetava ja areneva tiimiga.

Muud nõuded: • Rakenduskõrg- või kutseharidus raamatupidamise alal või selle omandamine;

• Raamatupidamist reguleerivate seaduste sh maksuseaduste tundmine

• Töökogemus 0-1 aastat (praktikant)

• Vastutustundlikkus, täpsus ja korrektsus;

• hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;

• hea arvuti kasutamise oskus ning Exceli kasutamise oskus vähemalt kesktasemel;

• loogiline mõtlemine

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Bildex Grupp OÜ (https://bildex.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256205306
  • Correo electrónico: nataljabildex.ee

Identificador de la vacante:1436453.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.