Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Fisioterapeutas > Prvostupnik/ca Fizioterapije 2

PRVOSTUPNIK/CA FIZIOTERAPIJE 2. Croacia

Demanda de Fisioterapeutas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  1. obavlja postupke fizikalne medicine i medicinske rehabilitacije,
  2. obavlja individualni rad s pacijentima,
  3. u suradnji s diplomiranim fizioterapeutom donosi plan i program kineziterapije,
  4. primjenjuje specijalne oblike terapeutske masaže i kineziterapije,
  5. obavlja i druge poslove svoje struke,
  6. obavlja i druge poslove po nalogu voditelja Odjela.

Na temelju Plana Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske za prijem pripravnika u zdravstvene ustanove korištenjem potpora za zapošljavanje putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2024. godinu, Klasa:023-03/23-01/302, Ur. broj: 534-7-2-3/1-24-03 od 5. ožujka 2024. godine i članka 35. Statuta, INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, raspisuje

JAVNI N A T J E Č A J

za prijem zdravstvenih radnika u radni odnos putem potpora za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo

  • Za prijem u radni odnos/pripravništvo – na određeno vrijeme – 12 mjeseci

  1. PRVOSTUPNIK/CA FIZIOTERAPIJE 2 - PRIPRAVNIK – 1 izvršitelj

Uvjeti natječaja:

  • završeno obrazovanje odgovarajućeg usmjerenja
  • osoba prijavljena u evidenciji nezaposlenih pri Hrvatskom Zavodu za zapošljavanje
  • bez evidentiranog staža

    Rok podnošenje prijava je 15 dana od dana objave natječaja.

    Zainteresirani uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:

  • Vlastoručno potpisanu zamolbu za kontakt podacima (e-mail adresa i broj telefona)
  • Životopis
  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • Dokaz o državljanstvu
  • Dokaz o prosjeku ocjena studija/školovanja/dodatak diplomi (suplement)
  • Dokaz o radnom stažu (elektronički zapis radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ) ne stariji od 30 dana
  • Potvrdu Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti, ne stariju od 30 dana
  • Privola

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu:

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, Kampor 224, 51280 Rab, s naznakom „za natječaj- navesti radno mjesto“.

Kandidati su dužni dostaviti elektronsku adresu zbog nesmetane korespondencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog obavljanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektronsku poštu i odgovoriti na sve primljene e-mail poruke.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete prema Odluci ravnatelja mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju.

Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na internetskoj stranici i oglasnoj ploči bolnice.

O mjestu i vremenu testiranja kandidati će biti obaviješteni elektroničkim putem.

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka (PRIVOLA). Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa te se neće koristiti u druge svrhe.

Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17 ) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Županijska specijalna bolnica Insula.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kampor 224, 51280 Rab

Email: kadrovskasb-insula.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491232.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.