Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavači V prodejnách, Prodavači V Prodejnách

Prodavači v prodejnách, Prodavači v prodejnách

Trabajos en República Checa (Karlovarský kraj) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Pro maloobchodní prodejnu koberců v Chebu, Pražská 20 přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP 1 prodavače (vzhledem k celkové fyzické zátěži není tato práce vhodná pro ženy).

Pracovní doba: pružná pracovní doba.

Požadujeme Z nebo SO vzdělání.

Dále od uchazečů očekáváme samostatnost a schopnost naučit se prodejním dovednostem, smysl pro odpovědnost a dobrý zdravotní stav.

Nabízíme odpovídající mzdu vč. jejího růstu a prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek mzdy, pracovní poměr na dobu neurčitou a s možností profesního i mzdového růstu.

Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku, zašlou své životopisy na e-mail personalnibreno.cz anebo se mohou přeptat na volné místo přímo na provozovně u vedoucího.

Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: KOBERCE BRENO, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Personální odd.. Tel.: +420 353 541 600. E-mail: breno.cz" rel="nofollow">personalnibreno.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 353 541 600
  • Correo electrónico: personalnibreno.cz

Identificador de la vacante:16990170704.

Ver las 2,559 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.