Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec V Ribarnici - M/ž

PRODAJALEC V RIBARNICI - M/Ž. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NA DELOVNEM MESTU BOSTE ZADOLŽENI ZA: PRODAJA RIB, FILIRANJE, ČIŠČENJE BLAGA V ODDELKU RIBARNICE, PRIPRAVA RIBJIH IZDELKOV, SVETOVANJE KUPCEM, OZNAČEVANJE BLAGA Z MALOPRODAJNIMI CENAMI, SKRB ZA ZALOGE, OPRAVLJANJE KOLIČINSKEGA PREVZEMA BLAGA, KOMUNIKACIJA S STRANKAMI, ZAGOTAVLJANJE PRIJAZNE STORITVE, SKRB ZA HIGIENSKO NEOPOREČNOST BLAGA IN DELOVNEGA PROSTORA. , ZARADI ODPRTJA NOVIH DELOVNIH MEST V PRENOVLJENI, MODERNI RIBARNICI, V ENEM IZMED VEČJIH TRGOVSKIH SREDIŠČ, IŠČEMO PRODAJALCE V RIBARNICI (M/Ž). NA DELOVNEM MESTU VAS ČAKA OBILO ZABAVE, KREATIVNOSTI IN V DANAŠNJIH ČASIH NAJPOMEMBNEJŠE - STABILNOSTI, SAJ BOSTE S PODJETJEM SKLENILI POGODBO O ZAPOSLITVI ZA NEDOLOČEN ČAS!  PONUJAMO VAM: RAZGIBANO IN DINAMIČNO DELO, ODLIČEN IN POVEZAN KOLEKTIV, MOŽNOST KARIERNEGA RAZVOJA IN NAPREDOVANJA, REDNO IN DOBRO PLAČILO, DELO V DVEH IZMENAH, PROSTI PRAZNIKI. OD VAS PRIČAKUJEMO: PRIPRAVLJENOST IN ŽELJO ZA DELO V RIBARNICI, VESTNOST IN ZANESLJIVOST,

KOMUNIKATIVNOST IN SPOŠTLJIV ODNOS DO STRANK, UČLJIVOST, IV. STOPNJA IZOBRAZBE (V KOLIKOR IMATE IZKUŠNJE Z DELOM V RIBARNICI TO NI OBVEZEN POGOJ)., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ADECCO H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., AMERIŠKA ULICA 8 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RUPNIK EVA
Contact Phone: 041 650 233
Contact Email: eva.rupnikadecco.si

Identificador de la vacante:NW56660.

Ver las 2,637 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.