Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > jefe de compras/jefa de compras > Sériový Nákupčí/nákupčí (m/ž) - Potravinářský Sektor, Nákupčí

Sériový nákupčí/nákupčí (m/ž) - potravinářský sektor, Nákupčí

Oferta de empleo de jefe de compras/jefa de compras en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři › Nákupčí.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup možný ihned.

Pro Spektrum Stratton s.r.o. je distributor rychloobrátkového zboží na trh evropských MO řetězců s více než 20-ti letou tradicí. Jedná se o sortiment komoditních potravin, ambientních potravin, nápojů a doplňků.

OUR PEOPLE ARE OUR BUSINESS

Pro náš team v Olomouci hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Sériový nákupčí/nákupčí (m/ž) - potravinářský sektor

Očekáváme, že tuto pozici obsadí kolega, který má s pozicí nákupčího zkušenosti, i tak má chuť na sobě pracovat. Bude zajišťovat optimální stav skladových zásob materiálu, surovin a zboží. Bude monitorovat trh a aktivně vyhledávat a jednat s novými dodavateli.

Nabízíme Vám:

- ohodnocení s motivační vazbou na společné úspěchy (nástupní plat 32.000Kč, po zkušební době odměny + odměny za zajištěné nové výhodnější dodavatele),

- konkurenční výhodu založenou na moderních technologiích, navázaných partnerských vztazích a nastavených procesech,

- podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti,

- bonusy (až +5 dní dovolené navíc, stravenkový paušál),

- pracovní poměr na HPP, plovoucí pracovní dobu (možnost home-office),

- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci firmy,

- notebook, mobilní telefon s neomezeným voláním.

Náplň Vaší práce:

- správa formulářů tiskových šablon a sítí,

- optimalizace toku zásob dle obratu a nastavení minimálních stavů zásob,

- sériový nákup surovin a materiálů, řešení reklamací, zajišťování logistiky a proclení,

- správa obchodních smluv přidělené oblasti, jejich průběžné vyhodnocování,

- evidence přijatých nabídek v IS,

- vedení a aktualizace databáze dodavatelů, správa karet partnerů,

- zajištění zpracování došlých faktur k příjemkám nakoupených surovin.

Odpovědnost budete mít za:

- zajištění materiálů dle vnitřních předpisů a potřeb výroby,

- šíření dobrého jména společnosti.

Požadujeme od Vás:

- SŠ/VŠ vzdělání,

- strategické uvažování, organizační a komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti,

- flexibilita, aktivní přístup, samostatnost v rozhodování,

- znalost práce s PC,

- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,

- řidičský průkaz (B).

Kontakt POUZE e-mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Pro Spektrum Stratton s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Gabriela Bartáková. Tel.: +420 606 779 039. E-mail: jobsstrattonfmcg.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 779 039
  • Correo electrónico: jobsstrattonfmcg.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28541660726.

Ver las 89 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras ofertadas.