Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Peones de la industria manufacturera > Pracownik Produkcji

Oferta de trabajo de Peones de la industria manufacturera en Polonia

Pracownik Produkcji

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - obróbka tarczy,

- kontrola jakości,

- selekcja,

- praca z narzędziami, elektronarzędziamiWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: Wymagane doświadczenie na produkcji, magazynie. Mile widziana praca z elektronarzędziami.

Pracodawca oferuje:

- darmowy dojazd: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Jaworzno, Myszków, Będzin, Czeladź, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice

- zdobycie doświadczenia w branży motoryzacyjnej

- atrakcyjne wynagrodzenie

- program poleć znajomego

- bogaty system premiowy (premia frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa)

- bon żywieniowy

- wolne święta

- paczki świąteczne i konkursy pracownicze

- 2-dniowy program wprowadzający

- miesięczne wdrożenie pod okiem osobistego opiekuna

- po okresie współpracy z agencją, możliwość przejścia w struktury firmy

- Pakiet Benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna

- bon żywieniowy ok. 190 zł / m-cSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 40.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17.9 mínimo y 23.55 máximo (PLN).

Empleador: RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Joanna Olejnik, tel.: 501 331 556

Identificador de la vacante:1622StPr/20/0735.

Ver las 667 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.