Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

pracownik biurowy. Polonia

Contrato en Polonia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -wystawianie faktur,

-całościowa obsługa biura (związana ze sprzedażą)Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- umiejętności: obsługa komputera - konieczne; doświadczenie - pożądane- pozostałe:  doświadczenie mile widziane, znajomość obsługi komputera -pakiet biurowy-wymaganeSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: "EDMARK" EDYTA STYPUŁKOWSKA I MAREK STYPUŁKOWSKI SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1863StPr/20/2473.

Ver las 827 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.