Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

Pracownik biurowy. Polonia

Oferta de empleo en Polonia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa biurowa, przygotowanie dokumentów do księgowania, składanie zamówień na art biurowe, odbiór dokumentów od klientów.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- uprawnienia: Prawo jazdy kat.

B - pożądane- umiejętności: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice - konieczne; czysta odzież oraz miła i zadbana aparycja - konieczne; znajomość programów księgowych - pożądaneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1300 (PLN).

Empleador: BIURO RACHUNKOWE "DORADCA" MGR ANNA SYPION.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1622StPr/20/0347.

Ver las 639 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.