Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Vendedores por teléfono > Pracownik Biura - Obsługa Telefoniczna

Pracownik biura - obsługa telefoniczna. Polonia

Búsqueda en Polonia de Vendedores por teléfono

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy w ośrodkach kontaktów z klientami

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie mile widziane; jedna zmiana; miejsce pracy: GliwiceWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- inne zawody: Telemarketer - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Kontakt osobisty od wtorku do czwartku w godz.

10.00-12.00, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: ZAOPATRZENIE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH-OPIEKUŃCZYCH "AXA" ANNA BOGDZIEWICZ.

Instrucciones para solicitar:

Dział Kadr, tel.: 730 807 541, email: gmail.com" rel="nofollow">biuro.zaopatrzeniegmail.com

Identificador de la vacante:1644StPr/19/1651.

Ver las 776 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.