Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asesores financieros y en inversiones > Pracovníci Přepážky, Pojišťovací Poradci Specialisté

Pracovníci přepážky, Pojišťovací poradci specialisté

Ofertas en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Asesores financieros y en inversiones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční a investiční poradci

Descripción de la oferta de trabajo:

z: 9.8.2019 a: 24.9.2019

Možnost spolupráce na dohodu o obchodním zastoupení pod Českou poiišťovnou = vyšší benefity, po zkušební době čtvrtletní prémie až 40% průměrného čtvrtletního výdělku, vhodné pro osoby s lehčím zdravotním postižením, vhodné pro absolventy škol, výhodou vzdělání v oblasti ekonomie, marketingu, managementu a předešlé zkušenosti v oblasti finančního poradenství. Požadavky: základy PC, komunikativnost, schopnost řídit svůj čas, výhodou - řidičský průkaz B, jedná se o telef.a osobní kontakt s klienty, zpracovávání finančních plánů, modelace návrhů smluv a jiné, práce v oblasti Fulneku, Oder, Bílovce, Studénky, Kopřivnice, Frenštátu p/R a Nového Jičína.

Nabízí:školení, osobního kouče, firemní telefon, firemní automobil.

Kontakt: Leona Šrámková EFA, schůzka po předchozí telefonické domluvě na č.: 731 580 916, nebo na základě e-mailu: leona.sramkovaceskapojistovna.cz

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 212 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: Leona Šrámková.

Obraťte se na kontaktní osobu. Leona Šrámková. Tel.: +420 731 580 916. E-mail: ceskapojistovna.cz" rel="nofollow">leona.sramkovaceskapojistovna.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 731 580 916
  • Correo electrónico: leona.sramkovaceskapojistovna.cz

Identificador de la vacante:16705130772.

Ver las 103 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.