Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ingenieros industriales y de producción > Průmyslový Inženýr, Specialisté Analytici Rozborů, Studií, Racionalizace Výroby

Průmyslový inženýr, Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Ofertas de empleo de Ingenieros industriales y de producción en Jihomoravský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Inženýři v průmyslu a ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:

Řízení projektů v oblasti průmyslového inženýrství zaměřené na zlepšování procesů v organizaci.

Aplikace metod průmyslového inženýrství a analýza výrobních a nevýrobních procesů v organizaci.

Spolupráce na inovacích produktů, procesů a strategických inovacích.

Optimalizace a standardizace výrobních a nevýrobních procesů v organizaci.

Identifikace a eliminace plýtvání v procesech organizace.

Návrh nových pracovních postupů (automatizace) na zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce.

Kontrola úspěšnosti nástrojů průmyslového inženýrství.

Vzdělávání a trénink pracovníků v oblasti zlepšování procesů.

Požadujeme:

VŠ v oboru strojírenství, zaměření na automatizaci výhodou.

Doba praxe na obdobné pozici ideálně 3 roky.

Prokazatelné zkušenosti s tvorbou technologických procesů.

Znalost ruského a anglického jazyka výhodou.

Pokročilá znalost MS Office.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou a modrou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 55000 mínimo y 60000 máximo (CZK mensual).

Empleador: MIRAI INTEX s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iveta Slavíková. E-mail: mirai-intex.cz" target="_blank" rel="nofollow">i.slavikovamirai-intex.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: i.slavikovamirai-intex.cz

Identificador de la vacante:18913060777.

Ver las 243 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.