Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cocineros > Pomocný/ná Kuchař/ka , Pomocná Síla Do Kuchyně, Pomocní Kuchaři

POMOCNÝ/NÁ KUCHAŘ/KA , POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocní kuchaři

Trabajar en Plzeňský kraj (República Checa) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Martin Pavlík

Modrava č.p. 49, 341 92  Kašperské Hory

Kontaktní osoba: Vratislava Pavlíková tel.602402016, infopenzion-arnika.cz

Požadavky: Požadujeme smysl pro pořádek, schopnost pracovat rychle a samostatně.

Pracovní požadavky: práce pomocného kuchaře - saláty, palačinky, moučníky, jednoduchá jídla - řízky atd., čištění zeleniny a ostatní pomocné práce pro chod kuchyně.

Mytí veškerého nádobí a úklid kuchyně. Pomoc při úklidu penzionu.

Praxe v kuchyni je výhoda.

Zaměstnanecké výhody: Ubytování v době směny zdarma, strava zdarma

Způsob prvního kontaktu: e-meilem, telefonicky od 10:00 - 18:00 hod.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 22000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Martin Pavlík.

Obraťte se na kontaktní osobu. Vratislava Pavlíková. Tel.: +420 602 402 016. E-mail: penzion-arnika" rel="nofollow">infopenzion-arnika.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 402 016
  • Correo electrónico: infopenzion-arnika

Identificador de la vacante:16420660715.

Ver las 2,312 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.