Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Cocineros > Pavārs

PAVĀRS. Letonia

Oferta de trabajo en Letonia de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki › Individuālo pakalpojumu jomas darbinieki › Pavāri › Pavāri.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA "STREET BURGERS LATVIA", reģ.Nr.40103687722

Meklējam kolēģi pilna laika darbam:

 Pavārs

iedāvājam patstāvīgu darbu Street Burgers komandā.

Darba pienākumi:

- Plānot un organizēt virtuves darbu;

- Strādāt ar nepieciešamo virtuves tehniku (firtieris, grils, aukstumiekārtas);

- Sekot līdzi Street Burger standartiem un nodrošināt kvalitāti;

- Sekot līdzi produktu apritei un veikt produktu pasūtījumus;

- Veikt inventerizāciju katra mēneša beigās;

- Prasmes sadarboties komandā;

- Spēja ātri adaptēties un pielāgoties izmaiņām.

No Jums sagaidām:

- Labas organizatoriskās prasmes;

- Labas komunikācijas prasmes;

- Iepriekšēju pieredzi līdzīgā darbā vismaz 2 gadi;

- Angļu valodas zināšanas;

Mēs piedāvājam:

- Pilna laika darbu;

- Draudzīgu kolektīvu;

Darba vietas adrese : Blaumaņa iela 10, Rīga

Darba samaksa : bruto 1380 euro

Komunikācija: rihardsstreetburgers.lv

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 3.

Experiencia: 3 años.

Empleador: SIA "STREET BURGERS LATVIA".

Forma de contacto:

  • Dirección: Blaumaņa iela 10, Rīga
  • Teléfono: +371 29806887
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: rihardsstreetburgers.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:231003-96.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.