Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > responsable de empaquetado manual > Konfekcjoner

Trabajar en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de responsable de empaquetado manual

Konfekcjoner

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Empacadores manuales › responsable de empaquetado manual.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie › Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle › Pakowacze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pakowanie towaru z uwzględnieniem wytycznych dotyczących konfekcjonowania. Sprawdzenie zgodności ilościowej i rodzaju komponentów. Wizualna kontrola jakości i lekka poprawa nieprawidłowości. Weryfikacja uszkodzeń i wad produktów. Etykietowanie pudełek. Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00, 09:00-17:00. Po okresie próbnym na umowę zlecenie, umowa o pracę.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- pozostałe: Poziom wykształcenia- minimum średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana spostrzegawczość, skrupulatność, uważność na detale oraz duża estetyka. Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne m.in. zdolność do pracy w grupie i komunikacji z innymi pracownikami. Zdolności manualne. Wysokie zaangażowanie, nastawienie na zadania. Samodzielność organizacji własnej pracy. Oferta przeznaczona zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV lub skierowanie

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 493 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 8.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: OMIDA SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Przemysław Wierzbicki, tel.: 793 980 303, email: hronida.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1470StPr/24/0348.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Empacadores manuales › responsable de empaquetado manual ofertadas.